Vanaf half sprokkelmaand zou er veldonderzoek wordt verricht op verschillende locaties te onze gemeente. Vanwege middel van dit research willen wij inzicht krijgen of eentje locatie alreeds dan noch geschikt is voordat woningbouw.

Vanaf half sprokkelmaand 2022 zou er veldonderzoek wordt verricht op verschillende locaties te onze gemeente. Vanwege middel van dit research willen wij inzicht krijgen of eentje locatie alreeds dan noch geschikt is voordat woningbouw. Er wordt gekeken zoals den presentie van archeologische schatten, kabels plus leidingen, den samenvoeging van den onderbouwing plus eentje flora- plus fauna research.

Waarom veldonderzoek

Den gemeente Vijfheerenlanden is op zoek zoals bouwlocaties. Den vraag zoals woningen is zowel te onze gemeente hevig vitaal. Vijfheerenlanden wil daarom alle mogelijke locaties te speelkaart brengen.

Ie is doorslaggevend wegens zicht te krijgen op alle mogelijke plekken diegene mogelijk geschikt zullen zijn voordat toekomstige woningbouw. Dit start erbij den veldonderzoeken.

Waar

Verschillende bedrijven voeren dit research te onze opdracht uit. Ie werkgelegenheid is onzelfstandig van ie weer. Zij gaan aan den slag op den volgende locaties:

  • Vianen, Beukenlaan, percelen ten zuiden van Beukenlaan plus ten oosten van hotel Van der Valk
  • Vianen, Monnikendreef 4
  • Lexmond, Nieuwe Rijksweg 20
  • Hagestein, percelen achter plus ten westen van tijdelijke schoolgebouw

Na den onderzoeken

Met den uitkomsten van den onderzoeken schenkkan Vijfheerenlanden definitieve bouwlocaties aanwijzen. Wij vooruitzien dit tijdens den raadsvergadering te april 2022 te kunnen besluiten. Dit brengt onzerzijds eentje stap po erbij onzerzijds mikpunt: meer woningen te Vijfheerenlanden.

Vragen?

Heeft u vragen overheen den onderzoeken? Dan kunt u eentje e-mail zenden zoals teamprojecten@vijfheerenlanden.nl of opbellen zoals 088 – 599 7000 plus vragen zoals mevrouw Janine Sanders.