Blijf erop patiënten zonder covid-19 voorlopig eentje mondmasker dragen, zowel mits jouw volledig gevaccineerd bent. Plusteken draag voortaan immermeer eentje FFP2-masker erop (eentje verdenking op) covid-19 plusteken erop hoogrisicosituaties. Dat adviseert beroepsvereniging V&Veiligheidsraad verpleegkundigen plusteken andere zorgverleners.

Verpleger erop eentje coronapatiënt op den cohortafdeling van ie Catharina Ziekenhuis. Kiek: ANP

Premium

Den voorschrift ‘erop alle patiënten

Premium

Wil jouw dit wetsartikel oplezen?

Neem Nursing.nl eentje maand kosteloos op proefwerk. Na eentje maand stopt ie jaarkaart vanzelf.


  • Lees onbeperkt alle premium voorwerpen plusteken alle magazine-artikelen
  • Accreditatiepunten behalen met den Nursing Challenge
  • Toegang totdat handige tools op den webstek

Alreeds abonnee? Loom dan ter