Ie programma, genaamd Begeleiding à schuiflade carte, heeft gezorgd voordat veel nieuwe kennis plus praktijkervaring watten met den gehele sector verdeeld vermag wordt. Of plus hoe dit kennis plus ervaringen overheen persoonsgerichte zorg zijn uitgewisseld ter den gehandicaptensector, wordt op dit ogenblik vorsen vanuit Vilans. Daarom wordt er ene vragenlijst verstrooid onder mensen diegene zichzelf ter hun werkgelegenheid bezighouden met persoonsgerichte zorg ter den gehandicaptensector. Zo hopen wij ter den toekomst zoveel mogelijk impact te kunnen maken.

Vragenlijst

U kunt onzerzijds promoten doorheen deze korte vragenlijst ter te vullen overheen kennisdeling overheen persoonsgerichte zorg plus hoe Begeleiding à schuiflade carte ginds aan heeft bijgedragen. 

  • Waarom: wegens inzicht te krijgen ter kennisdeling overheen persoonsgerichte zorg plus Begeleiding à schuiflade carte.
  • Hoe: doorheen middel van ene vragenlijst diegene ruwweg 5 minuten van uw tijdstip kost. 

Vul de vragenlijst in

Voordat wie

Voordat werknemers ter den gehandicaptensector diegene zichzelf bezighouden met persoonsgerichte zorg. Maar noch schattig mensen diegene vertrouwd zijn met Begeleiding à schuiflade carte kunnen onzerzijds waardevolle inzichten geven. Zowel mits u nog nooit van dit programma heeft gehoord, hebben wij iets aan uw responderen. Werknemers van Vilans plus werknemers van ie ministerie van VWS nemen wij daarentegen noch mee. Zij hebben namelijk ene sturende plus/of organiserende rol gehad ter ie project.

Wellicht heeft u dit vragenlijst alhoewel ene keer invulling zoals verontschuldiging van uw registratie voordat ie congres Volwaardig leven. Te dat geval hoeft u dit noch nog ene keer ter te vullen.

Onderwijl bedankt voordat uw participatie! 

Voordat vragen plus/of opmerkingen, kunt u mailen zoals m.jochemsen@vilans.nl.