Nu zijn er rustiek veel corona besmettingen. Zowel onze medewerkers aan den balies hebben te maken met besmettingen. Wij doet er alles aan wegens onze balies open te liefhebben. Daarom vragen wij u wegens producten zo veel mogelijk online aan te vragen.

Nu zijn er rustiek veel corona besmettingen. Zowel onze medewerkers aan den balies hebben te maken met besmettingen. Wij doet er alles aan wegens onze balies open te liefhebben. Daarom vragen wij u wegens producten zo veel mogelijk online aan te vragen. Wij danken u voordat uw medewerking plus onbegrip.

Online aanvragen

Veel producten plus kerkdiensten van den gemeente kunt u zelf via vijfheerenlanden.nl aanvragen. Op den webstek ziet u hoe dit werkt.

U kunt met uw DigiD producten aanvragen plus voldoet, bijvoorbeeld uittreksels uit den Basisregistratie personen of den Burgerlijke Stand.

Dit producten zenden wij dan vanaf postbode op, zoals uw inschrijfadres.

Reisdocumenten

Reisdocumenten plus rijbewijzen kunt u noch online aanvragen. Hiervoor moeten u immermeer aan den gerecht komen.

Wij vragen u wegens voorlopig alléén eentje overeenkomst te maken voordat eentje opzienbarend document, indien dit in 14 dagen verloopt. Of indien u voordat ie voorgerecht eentje rijbewijs aanvraagt of eentje categorie uitvergroting wilt doorspelen.

Natuurlijk zijn wij er voordat u indien er zichzelf eentje spoedsituatie voordoet. Samen met u doorspreken wij dan den mogelijkheden.

Vragen

Heeft u vragen of wilt u eentje overeenkomst aan den gerecht toestaan inplannen? U kunt onzerzijds op werkdagen opbellen via 088 – 599 7000. Wij zijn bereikbaar van 09.00 – 12.30 uur plus 14.00 – 17.00 uur.