Vorige week minder toegangstesten gedaan

Ruwweg 328.000 afspraken voordat toegangstesten zijn vorige week ingepland. Dit mensen wilden zichzelf erop ene commerciële aanbieder permitteren toetsen op ene coronabesmetting, zodat zij erop ene negatieve uitsluitsel zoals bijvoorbeeld den horecasector of voetbalstadion konden gaan. Ter werkelijkheid kunnen er iets minder tests verricht zijn. Ruwweg negen op den tien mensen is op komen dagen, meldt den Stichting Open Nederland.

Ie tal van 328.000 afspraken ligt iets lager dan te den voorgaande weken. Start schrikkelmaand stonden te zeven dagen tijdstip 332.000 afspraken voordat toegangstesten ingepland plus staart januari 334.000.

Stichting Open Nederland

Afgelopen zaterdag wasgoed ie welnu relatief druk. Waarna stonden vrijwel 83.000 testafspraken te den systemen. Voordat ene zaterdag is dat ie voornaamst tal dit klas. Stichting Open Nederland geven hier geen verklaring voordat. Ter meerdere steden waren nachtclubs zaterdag uit protest open.

Voort: ANP