Ter den afgelopen week zijn er waarschijnlijk iets minder coronatests verricht dan den week ervoor. Den GGD’plus verrichtten van maandag totdat plus met zondag iets meer dan 980.000 uittesten, tegen wijd ene miljoen ene week voorheen. Dat meldt den overkoepelende organisatie GGD GHOR Nederland maandag.

Ie is nog noch beroemd hoeveel toegangstesten den commerciële coronatestbedrijven hebben verricht, maar ie veel afspraken daalde ene fractie. Vorige week stonden 332.000 afspraken voordat toegangstesten gepland, voordat mensen diegene zoals den horecasector, ene museum, ene pretpark of ene voetbalwedstrijd wilden gaan. Den week ervoor waren ruwweg 334.000 afspraken geboekt. Uiteindelijk zijn waarna wijd 302.000 tests verricht.

Stichting Open Nederland

Den drukste dag via den toegangstesten wasgoed afgelopen zaterdag met ruwweg 76.000 testafspraken, meldt Stichting Open Nederland, den organisatie achter Uitproberen voordat Toegang. Den zaterdag ervoor stonden 79.000 testafspraken ingepland.

Om: ANP