Facebooktwitterlinkedinmail

25 schrikkelmaand 2022 – Patiëntenorganisaties MIND, Patiëntenfederatie Nederland plusteken Ieder(ter) hebben eentje brandbrief gestuurd zoals den Tweede Ruimte. Zij roepen ter dit brandbrief op te voorkomen dat patiëntenorganisaties straks hun werkgelegenheid noch meer inderdaad kunnen uitvoeren. Steeds vaker wordt den inbreng vanuit ervaringsdeskundigheid gevraagd, maar er is onvoldoende poen wegens aan dit vraag te kunnen volstaan.

Overheid, wetenschap plusteken samenleving weten den ervaringsdeskundigheid van patiënten plusteken hun vertegenwoordigers almaar huis te vinden. Ie beroep op den organisaties is op dit ogenblik echter zo vitaal, dat zij den limieten penetreren van watten zij kunnen uitvoeren. Nederland staat voordat eentje enorme opdracht wegens den zorg, sponsoring plusteken participatie van mensen met eentje ziekte, restrictie of psychische kwetsbaarheid den komende jaren doelmatig plusteken betaalbaar te liefhebben. Den inbreng van cliënten, patiënten plusteken naasten, is noodzakelijk voordat ie volbrengen van diegene missie. Met den huidige middelen is dit noch realiseerbaar. Er moeten poen via.


Lees den brief aan de Tweede Kamer plusteken den Letter of Support waarin eentje vitaal tal maatschappelijke organisaties hun steunpilaar betuigen.

Ie kamerdebat op 24 schrikkelmaand 2022 overheen governance is totdat nader order uitgesteld.

Waterbron: mindplatform.nl

Dit bulletin is 28 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail