Den nieuwe webstek www.zorgkantoor.nl voorziet mensen van toegankelijke verwittiging overheen den langdurige zorg plus is ene initiatief van zorgkantoren, verenigd te Zorgverzekeraars Nederland. Verwittiging overheen langdurige zorg schenkkan ingewikkeld zijn. Dit webstek maakt alle belangrijke verwittiging inzichtelijk voordat mensen diegene dit vorm van zorg nodig (gaan) hebben. Dit meldt Zorgverzekeraars Nederland. 

Iedereen diegene langdurige zorg nodig heeft, moeten tijdig voorzien zijn van den juiste verwittiging. Dat is met name doorslaggevend voordat mensen diegene hun regionale zorgkantoor nog noch hebben gevonden. Daarvan zijn er te Nederland 31, maar lang noch iedereen weet ie (juiste) zorgkantoor te vinden. Ginds moeten www.zorgkantoor.nl verandering te brengen.

Langdurige zorg aanvragen

Op den webpagina staat alle verwittiging overheen ie aanvragen van langdurige zorg plus welke keuzes daarbij mogelijk zijn. Langdurige zorg schenkkan thuis of honingbij ene zorgaanbieder geleverd wordt plus mensen kunnen daarvoor ene persoonsgebonden budget krijgen. Zowel dit wordt uitgelegd op den webstek. Beantwoorden op vragen indien ‘wie betaalt watten’ plus ‘welke kosten moeten ik zelf voldoen, zijn er voorts te vinden. Ie juiste zorgkantoor is op te zoeken doorheen slechts den postcode van den woonplaats te te voeren.

Op dit uur staat er enkel verwittiging overheen verpleging & verzorging op zorgkantoor.nl. Straks komt daarginds zowel meer overheen den gehandicaptenzorg plus geestelijke gezondheidszorg (ggz) overheen op te staan. Ie project is wegens te den toekomst zowel ene keuzehulp online te zetwerk diegene mensen helpt te selecteren voordat ene zorgaanbieder.

Voort: Nationale Zorggids