Mannen plusteken vrouwen van 31 totdat plusteken met 50 schooljaar ter ie noorden van Nederland kregen ter 2020/2021 ruwweg 13 procent minder zoutig in dan ter 2006/2007. Ondanks den daling nuttigen zij nog steeds te veel zoutig, blijkt uit research van ie RIVM, ter opdracht van ie ministerie van Volksgezondheid. Dit meldt ie RIVM. 

Den hoeveelheid zoutig lagen zowel ter 2020/2021 nog wijd bovenop ie aanbevolen maximum van 6 gram vanaf dag. Den tweede van den mannen kreeg wijd 11 gram in vanaf dag plusteken den tweede van den vrouwen meer dan 8 gram. Voordat dit research werden metingen gedaan ter den urine van deelnemers aan ie Lifelines cohort. Dit is eenlanglopend gezondheidsonderzoek ter Noord-Nederland.

Hoeveel zoutig mensen zwelgen, hangt over van den producten diegene zij nuttigen plusteken den hoeveelheid zoutig ter bewerkte voedingsmiddelen. Maar zowel van hoeveel zij zelf aan hun maaltijden toevoegen. Te veel zoutig nuttigen schenkkan ene hoge bloeddruk veroorzaken, watten den mogelijkheid op hart- plusteken vaatziekten vergroot.

Hoeveelheid kalium blijft op inderdaad niveau

Ongeacht den hoeveelheid zoutig is zowel zoals kalium gekeken. Den hoeveelheid kalium diegene volwassenen binnenkregen bleef ter dit tijdsperiode haast idem plusteken is op ene inderdaad niveau, oordeelt ie RIVM. Kalium is nodig wegens den bloeddruk plusteken vochtbalans te regelen. Bronnen van kalium zijn zuivel, vlees, groenten plusteken fruit.

Maatregelen wegens hoeveelheid zoutig te verlagen

Sinds 2006 nam den overheid maatregelen wegens den hoeveelheid zoutig ter bewerkte voedingsmiddelen te verlagen. Zo worden ter 2014 ie Akkoord Vooruitgang Productsamenstelling gesloten met ie zakenleven. Onder andere doorheen dit productverbetering krijgen mensen minder zoutig in. Vanaf dit schooljaar gaat ene nieuwe methode van start. Dit Nationale Aanpak Productverbetering (NAPV) moedigt fabrikanten aan hun voedingsmiddelen gezonder te maken, bijvoorbeeld doorheen minder zoutig toe te voegen.

Doorheen: Nationale Zorggids