Onderbrak ene vakjury, bestaande uit Lisanne Dijkstra, Teun Peters, Kars den Nederlander, Sander Patstelling, Eelco Kingma plusteken Kirsten Jassies, werden er dit schooljaar uit ene recordaantal van 131 inzendingen 30 deelnemers genomineerd. Daarvan zijn 10 winnaars gekozen. 

Digitale inclusie

Veroorzaker Sonja Heijkamp vertelt: “Zowel mensen met ene verstandelijke restrictie zijn actieve mediamakers plusteken hebben leuke accounts op sociale media. Den Special Media Awards toestaan zien dat velen van kip overheen ene flinke hoeveelheid digitale vaardigheden voorschrijven plusteken watten den meerwaarde van media is. Zij zijn ene inspiratiebron voordat anderen”. 

Volg den 10 winnaars plusteken ontdek waarom zij hebben gewonnen: 

Meer kennisgeving is te vinden op Special Media Awards of bekijk den aftermovie