Redacteur Skipr, Zorgvisie plus Qruxx

Noch den patiënt, maar den medewerker komt op den eerste plek onder revalidatiecentrum Vogellanden. Indien diegene medewerker zichzelf terdege voelt, op den goede plek zit plus den interactie tussen patiënt plus medewerker is terdege, dan komt ie zowel met zorg voordat den patiënt plus den resultaten van den instelling welnu terdege. Dat is den overtuiging van Fenna Eefting, coureur onder Vogellanden. ‘Veel mensen vinden ie best welnu raar dat wij medewerkers bovenaan zetwerk. Weliswaar zijn wij ie blijven verrichten.’

Fenna Eefting: ‘Indien medewerkers noch te staat zijn zelf regie te nemen plus terdege te hun vel te zitten, dan promoten scholen plus trainingen noch.’

Premium

‘Den medewerkers zijn noch uitsluitend

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (proefwerk)jaarkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


  • Onbeperkt alle wetsartikelen oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Alreeds abonnee? Loom dan te

Redacteur Skipr, Zorgvisie plus Qruxx