Bewegen verhoogt kwaliteit van leven

Volgens den beweegrichtlijnen voordat ouderen is ie raadgeving wegens minstens 150 minuten vanaf week matig intensief bewegen. Helaas halen velen diegene standaard noch. Terwijl voldoende voortbeweging den mobiliteit, kwaliteit van leven plusteken levensduur vorstelijk schenkkan verhogen. Met name voordat 50-plussers is voldoende voortbeweging essentieel, waargenomen ie risico op leeftijdsgerelateerde emoties zoals hoge bloeddruk, suikerziekte plusteken gewrichtsklachten.

Vitality Club: elkander motiveren 

Ie doelwit van den Vitality Club is dat leeftijdsgenoten elkander motiveren wegens tezamen voortbeweging ter den dagelijkse routine te samenvoegen plusteken zo gezonder plusteken gelukkiger oud te wordt. Ongeacht den gezondheidswinst dat ene uur bewegen vanaf dag oplevert, geoefend den deelnemers ie sociale opzicht zowel mits zeer waardevol.

https://youtu.be/LUoTvntVWxk

 

Vitality Club: samen aan den slag

Vitality Club is ene non-profit organisatie, geïnitieerd wegens Leyden Academy. Ie is ene voorbeeld van zelforganisatie (‘peer coaching’) plusteken is vergelijkbaar met den Anonieme Alcoholisten plusteken Weight Watchers: mensen diegene tezamen ene doelwit trachten te doordringen. Ene reeds bestaand succesvol plusteken inspirerend rolmodel op ie vitaliteitsvlak is den FreeWheel Club ter Ulft. Research van Leyden Academy onder den deelnemers toont aan dat hun fysieke fitheid ieder schooljaar verbetert, plusteken dat zij zichzelf mentaal zowel sterker voelen.

Laat jij inspireren wegens den Vitality Club

Op den conferentie ‘Ene nieuwe mensenleven ouderen(zorg)’ op 27 november vertelt verouderingswetenschapper David van Bodegom meer overheen dit concept. Zowel ene participant van den Vitallity Club is present wegens vragen te beantwoorden. Meer weten? Kom dan zoals den inspiratiesessie op 27 november!

Pil nu nog met vroegboekkorting (totdat 20 oktober).

Meld je aan

 

Meer kennisoverdracht