Amazon, onder meer vertrouwd van e-commerce plusteken on demand videodienst, experimenteert te Amerika op uitgestrekte schelp met virtuele zorg. Ie programma heet Amazon Care plusteken werkt met ene speciale app. Hiermee kunnen gebruikers in ene moment dag plusteken nacht appen met ene medisch professional of ene videoconsult regelen. Na ene pilot met medewerkers te Washington is dit programma uitgerold zoals alle medewerkers van Amazone plusteken hun gezinnen te vijftig staten. Maar óók werknemers van andere bedrijven diegene dit vorm van zorg vergoed krijgen via hun verzekering zijn tussentijds welkom. Ermee heeft den zorgsector te Amerika ene totaal verrassend perspectief gekregen.   

Virtuele zorg: appen plusteken beeldbellen

Amazon Care werkt samen met medische professionals diegene verbinding maken via den Amazon Care-app plusteken veelal in ene moment reageren via berichten of videogesprekken. Iedereen diegene via Amazon Care verzekerd is, vermag inloggen op den app wegens virtuele of persoonlijke opzoeken aan te vragen, 24 uur vanaf dag, ie hele klas ingevolge. “Wij hebben onze on-demand spoedeisende zorg plusteken eerstelijnszorg zoals patiënten te ie hele land gebracht”, zegt Kristen Helton, directeur van Amazon Care, te ene persbericht. Den betaling voordat den instituten van Amazone Care varieert vanaf situatie, maar ie winkelbedrijf probeert den kosten zoveel mogelijk te te schreden te den bestaande verzekeringen van medewerkers.”

Ie nieuwe specimen vermindert dankzij centralisatie ene veel logistieke bottlenecks te den zorg. Patiënten hebben bijvoorbeeld geen reistijd meer plusteken paardenhoeven geen regeling meer te maken. Zorgprofessionals kunnen gewoon vanuit ene plek diegene zij zelf schiften vanuit iedere locatie effectief zorg verlenen plusteken zelfs medicijnen kunnen via den app gewoon wordt voorgeschreven. Den logistiek wordt zo versneld plusteken dat is handig voordat alle partijen plusteken kostenbesparend.

Andere commerciële partijen met virtuele zorg

Zowel andere uitgestrekte commerciële partijen te Amerika zijn druk doende met ie wegschieten van virtuele zorg. Ene ja voorbeeld is Walmart Health, ene online gezondheidsplatform. Den werknemers van dit onderneming vereffenen slechts viertal dollar vanaf telezorgbezoek. Voorts heeft Walmart ie voordeel van fysieke locaties, waar zowel zorg vermag wordt verleend. Amazone heeft daarentegen ene voorsprong te termen van digitale ervaring plusteken tactiek. Voorts is ie winkelbedrijf reeds intact verafgelegen vergevorderd met ie samenvoegen van apotheekdiensten.

Nederland & digitalisering

Ter Nederland komt den digitalisering van zorg zowel snel van den vloer. Videovergaderen plusteken beeldbellen voordat consulten hebben reeds ene enorme vlucht genomen plusteken te den toekomst wordt er gestreefd zoals geïntegreerde platformen omdat schaalgrootte nodig is voordat écht effectieve digitalisering. Den grootschalige optuiging van commerciële initiatieven zoals diegene te Amerika aan den vaart is, zien wij hier echter nog noch.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.