1.    Ouderen actief toenaderen met den e-learning spil ter den wijk 

Den e-learning ‘Spil ter den wijk’ schenken sociale professionals plusteken wijkverpleegkundigen handvatten wegens ter voeling te komen met kwetsbare ouderen plusteken hun den juiste werkster te bieden via netwerken ter den wijk. Met den e-learning krijgen deelnemers op eentje interactieve plusteken afwisselende methode inzicht ter den ‘Spilmethode’. Den e-learning is gebaseerd op den werkwijze van ie succesvolle project ‘Even Praten’ ter Rotterdam plusteken geproduceerd voort Hogeschool Rotterdam, BeterOud, Genero plusteken Movisie met support van Zonmw Den e-learning is kosteloos te volgen via den Movisie-academie. 

Naar de e-learning

2.    Analysetool Wijkgericht Volledig Werken

Recentelijk benadrukte den Makelaarsprovisie Toekomst Zorg Thuiswonende Ouderen den urgentie van eentje integrale benaderingswijze plusteken samenwerkingsverband. Met den Analysetool Wijkgericht Volledig Werken analyseer jouw watten er wasgoed gaat plusteken watten huis schenkkan mits ie gaat wegens volledig werken. Ie prototype Wijkgericht Volledig Werken brengt verschillende bouwstenen voordat gebiedsgerichte integrale zorg plusteken support onder mekaar. Den achterliggende veronderstelling is dat volledig werken louter slaagt mits op álle niveaus volledig wordt gewerkt plusteken er co is tússen den verschillende niveaus. Ie prototype laat op eentje gestructureerde methode zien watten hiervoor nodig is. Ontdek waar nu waar jij staat plusteken handelen den ontleden.

Naar de analysetool

3.    Ontvang samen zicht op ie netwerk van ouderen

Op wieiswie.beteroud.nl kunnen ouderen eentje inherent ‘Wie is wie’ samenstellen. Wie is wie biedt eentje uiteenzetting van hulpverleners dichtbij den oudere. Daarvoor doorlopen zij enkele stappen ter enkele minuten. Zij defini daarbij zelf watten er wordt invullen. Ie maken van eentje ‘Wie is wie’ handig voordat den oudere zelf én voordat den hulpverleners. Den ‘Wie is wie’ belooft samen zicht op ie netwerk plusteken dat biedt ruimte voordat verbinding. 

Naar de online tool

Leestip: Projectleider Hans Alderliesten vertelt ter dit interview hoe den tool totdat stand is gekomen plusteken kunt gewoontes. 

4.    Wie is wie onder dementie

Ene aanvulling op den online tool wieiswie.beteroud.nl, is den infographic ‘Wie is wie onder dementie’. Dit infographic, ontwikkeld voort ie praktijkverbeterprogramma Dementiezorg voordat Elkander, brengt ie landschap van zorg- plusteken welzijnsprofessionals rond eentje cliënt met dementie ter beeld. Zo zie jouw ter één oogopslag wie er betrokken zijn: den casemanager, psycholoog, huisarts, ie wijkteam, den dagbesteding. Den ‘Wie is wie onder dementie’ is zowel eentje aanvulling op den voordien ontwikkelde ‘Wie is wie ter den wijk’ (pdf). 

Naar de infographic:  

5.    Inspiratiebundel prettig oud ter inherent buurt


Watten hebben ouderen nodig wegens op eentje kerks methode ter hun buurt te kunnen blijven woon? Welke barrières zien of geoefend zij? Hoe willen of kunnen zij sociaal betrokken blijven? Dat onderzochten den Erasmus Schoolgebouw of Health Policy & Management plusteken Movisie ter ie project Prettig oud ter inherent buurt. Daarbij is vooral  ingezoomd op willen diegene te maken hebben met den sociale omlijning. Daarnaast zijn ouderen bevraagd overheen den acht domeinen diegene den Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) heeft benoemd voordat eentje prettige milieu. Den resultaten staan beschreven ter den digitale gedichtenbundel ‘Prettig oud ter inherent buurt’ met filmpjes plusteken infographics. 

Download de digitale inspiratiebundel