Ggz-aanbieder Yulius plusteken zorgverzekeraar VGZ hebben weer eentje tactisch samenwerkingsverband afgesloten voordat eentje tijdsperiode van 5 schooljaar. Beide alliantiepartners zijn tevreden overheen den resultaten diegene den afgelopen jaren tezamen zijn bereikt. Met ie nieuwe contract zetwerk zij hun ambitie voort wegens den geestelijke gezondheidszorg toekomstbestendig te maken. Den samenwerkingsverband staat ter ie teken van ie voorts versterken van netwerkzorg, eentje bredere focus op herstelling plusteken eentje verwijding van digitale zorg. Dit meldt VGZ. 

Eentje bredere focus op herstelling krijgt eentje prominente plek ter den samenwerkingsverband tussen Yulius plusteken VGZ. Yulius werkt vanuit eentje herstelondersteunende visie. Noch den psychische bezwaar staat centraal, maar dat watten mensen nodig hebben wegens met hun psychische kwetsbaarheid te (leren) leven. Zij werken hierbij gestructureerd aan (herstelling)doelen diegene zij willen doordringen. Daarnaast leren cliënten meer overheen hun psychische klachten plusteken hoe zij hiermee wegens kunnen gaan ter hun dagelijkse leven. Er wordt uitgegaan van watten cliënten wél kunnen, ter alle facetten van hun leven.

Netwerkzorg

Yulius plusteken VGZ hebben den afgelopen jaren samen met vrouwen uit ie zorgnetwerk, zoals ie sociaal domein, nieuwe initiatieven ontwikkeld. Zowel ter den nieuwe strategische samenwerkingsverband wordt actief ingezet op netwerkzorg waarbij samenwerkingsverband met den regionale vrouwen, zoals huisartsen plusteken gemeenten, van cruciaal bij is. Zowel werkt Yulius actief samen met den Herstelacademie ter den regio Drechtsteden, Vijfheerenlanden plusteken Alblasserwaard waar onder andere ervaringsdeskundigen van Yulius wordt ingezet. Cliënten kunnen hier zonder akkoord terecht plusteken werken bijvoorbeeld via peer support plusteken diverse trainingen aan hun inherent herstelproces én dat van anderen.

Digitale zorg dichtbij

Om den inzet van digitale zorg, voorafgaand, tijdens of na den treatment, kunnen cliënten sneller wordt geholpen plusteken geoefend zij veel inherent regie. Daarbij schenkkan den inzet van digitale middelen leiden totdat ’digitale nabijheid’ watten cliënten schenkkan promoten, bijvoorbeeld indien zij ter eentje crises dreigen te treffen. Yulius gaat digitale zorg den komende jaren nog breder wedden waardoor  laagdrempelige plusteken passende zorg dichtbij den cliënt wordt georganiseerd plusteken goede zorg voortdurend voordat iedere cliënt vacant is.

Om: Nationale Zorggids