Facebooktwitterlinkedinmail

2 sprokkelmaand 2022 – Den Vereniging Afbouwmedicatie plus Stichting i.o. Opiaten Voltooien zijn op 31 januari jl. ene petitie gestart overheen vergoeding van afbouwmedicatie.

Afbouwmedicatie is  psychoactieve medicatie te lagere doseringen waarmee klachten tijdens ie opheffen voorkomen wordt. Nu is zorgverzekeraar DSW nog den enige diegene dit vergoedt. Dat betekent dat veel mensen somwijlen langdurige schade oplopen van te snel opheffen plus/of zichzelf genoodzaakt voelen voort te gaan met slikken terwijl er geen schatting meer voordat is.

Den bedoeling van den petitie is den stemmen van patiënten, naasten plus zorgverleners te bundelen zodat er ene noch te negeren signaal uitgaat zoals alle actoren diegene ervoor kunnen zorgen dat afbouwmedicatie vergoed wordt.

Er is ene nieuwe website vervaardigd zoals oorzaak van dit handeling, met inlichting overheen dit verzoekschrift plus zaken diegene te maken hebben met opheffen.

Inspiratiebron: persbericht

Dit bulletin is 221 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail