Ter sprokkelmaand 2015 begon ik indien redacteur tijdens Skipr. Zorgvisie wasgoed waarna nog den uitgestrekte mededinger. Sinds 2019 maken wij met één redactie dit twee titels én Qruxx, onzerzijds verhoging overheen waardegedreven zorg. Nog immermeer schrijf ik met veel interesse overheen den organisatie van den Nederlandse gezondheidszorg, van vastgoed plus finance totdat den belangen van patiënten plus zorgmedewerkers. Daarnaast ben ik nu adjunct-hoofdredacteur. Met veel trots verdraaiing ik indien spil te den was geoliede machine diegene onze redactie is.

‘Er moeten snel voetlicht komen voordat den laagconjunctuur te den ouderenzorg. Er is eentje brede maatschappelijke ­discussie nodig plus ie nieuwe regering zullen duidelijke keuzes willen maken.’ Ie zijn den woorden van Conny Helder waarna zij nog coureur wasgoed van zorgorganisatie tanteLouise. Zij oplezen indien eentje ­opdracht voordat Helder te haar nieuwe rol indien minister voordat Langdurige zorg.

Beeld: Toa55/Getty Images/iStock

Premium

Den probleem te den ouderenzorg

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (proefwerk)seizoenkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


  • Onbeperkt alle waar oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Hoewel abonnee? Loom dan te

Ter sprokkelmaand 2015 begon ik indien redacteur tijdens Skipr. Zorgvisie wasgoed waarna nog den uitgestrekte mededinger. Sinds 2019 maken wij met één redactie dit twee titels én Qruxx, onzerzijds verhoging overheen waardegedreven zorg. Nog immermeer schrijf ik met veel interesse overheen den organisatie van den Nederlandse gezondheidszorg, van vastgoed plus finance totdat den belangen van patiënten plus zorgmedewerkers. Daarnaast ben ik nu adjunct-hoofdredacteur. Met veel trots verdraaiing ik indien spil te den was geoliede machine diegene onze redactie is.