Den implementatie van veilige digitale gegevensuitwisseling te den geboortezorg vraagt volgens de initiatiefnemers voordat den komende drietal klas ene aanvullend bedrag voordat dekking van materiële kosten voordat wegennet plusteken gewoonte. Zij willen noch wachten op den vertraagde afwikkeling hiervan. Ie rustiek programmabureau zou te den eerste tweede van 2022 ene veel projecten reserve ondersteunen te ene versnelling van hun voorbereidingen voordat toepassing van standaard digitale gegevensuitwisseling.

Versnellingsprojecten geboortezorg

‘Wij zijn met den regionale projectleiders plusteken penvoerders totdat ene smaakvol project gekomen wegens ingevolge versnellingsprojecten kennis met elkander op te opbouw plusteken aan elkander vacant te stellen’, schrijft VIPP Babyconnect. ‘Zo gaat Noord-Nederland actief aan den slag met den implementatie van PGO’s (zowel technisch indien zorginhoudelijk). Noord-Nederland plusteken Brabant gaan samen aan den slag met ene trainingsagenda wegens alle betrokkenen te den regio te gaan scholen overheen digitale gegevensuitwisseling.’

Voorts pakt ie programmabureau den implementatie met Onatal (toeleveringsbedrijf van verloskundigensoftware) op te ene veel speerpuntregio’s – Noord-Nederland, Westelijk plusteken Gelderland/Overijssel. Met EPIQ staat ene Proof of Concept te den programma, diegene meteen aan ene eerste implementatie gekoppeld moeten wordt. Voordat den jeugdgezondheidszorg wordt met Noord-Nederland ene implementatiehandleiding ontwikkeld, op technisch, inhoudelijk plusteken organisatorisch vlak.

Voorbeeldimplementatie

Te Noord-Nederland nemen verschillende zorgverleners, leveranciers plusteken andere betrokkenen kleinschalig sector aan ene voorbeeldimplementatie wegens digitale gegevens te den geboortezorg uit te wisselen. VIPP Babyconnect stelt hier voordien gezette kleine stappen nu te bundelen zodat er ene verdere uitrol schenkkan plaatsvinden. ‘Den projectorganisatie Noord-Nederland Noord maakt ene uitrolplan voordat den regio waarin wij den uitwerking van ie zorgproces plusteken ie werken met teams te den regio indien versnelling oppikken.’

Zowel wordt gewerkt aan handvatten wegens techniek plusteken zorg samen te permitteren optrekken, te navolging van ene praktijkvoorbeeld bouwkunde (zorg plusteken ICT). Samen met diverse regio’s gaat VIPP Babyconnect werken aan implementatiehandleidingen. Diegene willen zorgverleners ondersteunen te den diverse stappen te ie komende veranderproces. Zorgverleners willen bijvoorbeeld wordt betrokken tijdens leverancierskeuzes plusteken ie samenspel tussen zorg plusteken techniek moeten ene uitgestrekte rol krijgen.

Communicatieplan

Totdat slot werken meerdere regio’s aan ene communicatieplan voordat hun regio. Den focus ligt onder meer op ie betrekken van stakeholders plusteken ie wedden van media plusteken -kanalen, zoals social media of ene rondschrijven. Ie programmabureau heeft hoewel ene communicatie-toolkit plusteken ene communicatiehandreiking opgesteld. Regio Westelijk plusteken regio Limburg plusteken Brabant gaan nu versneld ene communicatieplan voordat den regio maken.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.