“Met den digitale spoedverwijzing is den zorg rond den patiënt sneller georganiseerd plus komt dit den kwaliteit van den patiëntenzorg ten goede”, meldt Met spoed beschikbaar. Daarnaast levert ie tijd- plus kwaliteitswinst op te den spoedzorg. Met den vernieuwde spoedmelding stuurt den HAP den uitkomst van den triage plus den gegevens van den patiënt digitaal voort. Dit triage plus gegevens zijn dan meteen vacant te ie Geïntegreerd Meldkamer Systeem (GMS) honingbij den meldkamer, waar dat voorheen weer ingevoerd moest wordt.

Met spoed vacant

Den verwachting is dat den zorgaanbieders te ie tweede kwartaal van dit klas den digitale spoedmelding te gewoonte nemen. Den samenwerkingsverband tussen HAP Maastricht plus Meldkamer Ambulancezorg Limburg is eentje koploperproject van ie landelijke programma Met spoed vacant plus is mee totdat stand gekomen dankzij Ambulancezorg Nederland (AZN). Wegens dit technisch te ondersteunen is ICT-leverancier Topicus betrokken.