Mensen met eentje verslaving kun jouw schrede van hun rijrichting afhelpen indien jouw begrijpt waarom zij blijven tradities. Voordat den complexe rol van dopamine daarbij moeten veel meer voetlicht zijn, netwerken voordat indien den lijdensweg diegene verslaafden afleggen, zegt klinisch psycholoog plusteken verslavingstherapeut Paul van Wijs. ‘Te eentje verslaving groeit den onvermogen elke dag.’

Cocaïne wordt nooit zeeppoeder: ie zou iemand diegene eraan verslaafd is nooit koud permitteren, maar hij of zij vermag welnu slimmer wordt dan ie product. Daarvoor willen onder andere sociaal werkers concrete vragen stellen overheen ie gewoonte, zegt klinisch psycholoog plusteken verslavingstherapeut Paul van Wijs.
Kiek Friends Stock / stock.adobe.com

Premium

Premium

Wil jouw dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje Zorg+Welzijn kennismakingsabonnement voordat slechts € 15. Na twee maanden stopt ie seizoenkaart vanzelf.


  • Onbeperkt alle premium voorwerpen oplezen
  • Online alle voorwerpen uit Zorg+Welzijn tijdschrift oplezen
  • Toegang totdat meer dan 900 zinvolle dagbestedingsactiviteiten

Reeds abonnee? Loom dan ter