Te 2016 startte den verpleger ter ene ziekenhuis. Na ene klas moest hij ginder weg omdat hij pijnstillers had gestolen. Te ene verslavingskliniek werkte hij aan zijn problemen plusteken den Inspectie Gezondheidszorg plusteken Jongelui (IGJ) liet ie daarbij. Vervolgens kon hij aan den slag ter ene ander ziekenhuis, maar vergat daarbij overheen zijn verslaving te zei. Den IGJ had medegedeeld dat den verpleger dat huis welnu kon exporteren. Te 2019 stuurde zowel dat ziekenhuis hem zoals stulp, na ie wederom stelen van pijnstillers.

Beroepsverbod

Den pijnstillers diegene hij stal, gebruikte hij tijdens zijn instituten. Zo ontstonden er risico’s voordat den patiëntveiligheid. Ie tuchtcollege maakt daarbij noch uit dat er uiteindelijk geen schade is ontwikkeling, zegt ie tuchtcollege. Op inherent initiatief heeft den (ex-)verpleger zichzelf uit ie BIG-register schrijven. Nu ie tuchtcollege hem ene beroepsverbod heeft opgelegd, mogen hij nooit meer ter den zorg werken.

Om: Nationale Zorggids