Compass heeft nu eentje raad van commissarissen van twee personen voordat ie inwonende toezicht. Uitvergroting is op korte termijn te vooruitzien, voorgerecht voorbijgaand zoals viertal plus uiteindelijk zoals drietal leden. Den raad houdt zowel toezicht op den financiën. Daarbij heeft Compass tussentijds eentje geldelijk controller. Op dit onderdelen is verscherpt toezicht noch meer nodig.

Kwaliteit van zorg noch op orde

Den kwaliteit van den zorg diegene Compass biedt is nog noch te orde. Compass heeft energie gestoken te ie verbeteren van den patiëntendossiers, maar heeft daarvoor nog meer tijdstip nodig. Te meer dan den tweede van den mappen ontbreekt eentje uittreksel. Diegene is nodig wegens eentje file overheen te dragen mits eentje cliënt zoals eentje andere zorgaanbieder gaat.

Voorts ontbreekt te den tweede van den mappen eentje duidelijke recente diagnose. Te verschillende mappen staat zowel geen recent behandelplan. Eentje duidelijke diagnose plus eentje behandelplan zijn uitgerekend den ondergrond voordat eentje goede treatment.

Den positie plus taak van twee psychiaters mits regiebehandelaren is nog noch verstaanbaar plus gedurende iedereen vertrouwd, zowel gedurende henzelf noch. Zij hebben nu slechts eentje kleine rol gedurende ie opstellen, uitvoeren plus ontwikkelen van behandelplannen van den vrijwel tachtig cliënten, ziet den inspectie.

Verlengd toezicht

Onder ie verlengde verscherpt toezicht overheen den kwaliteit van den zorg moeten Compass maatregelen nemen wegens tekortkomingen op te lossen. Dat moeten zo snel mogelijk, maar uitwendig 1 juli, zegt IGJ. Indien Compass dat noch doet schenkkan den inspectie vervolgmaatregelen nemen.

Wegens: Nationale Zorggids