De verpleegkundige raad (VR) van Tergooi MC heeft sinds vorig jaar instemmingsrecht en daardoor meer inspraak in het beleid van het ziekenhuis. Stephanie Pappot, voorzitter van de VR, en Janneke Brink-Daamen, voorzitter raad van bestuur, vertellen wat de versterking van het verpleegkundig zeggenschap in de praktijk betekent.

Tergooi MC
Stephanie Pappot (links) werd na een HR-carrière op haar 38ste gegrepen door het verpleegkundige vak en werkt nu zo’n acht jaar in Tergooi MC in Hilversum. Zij is al lerend en werkend opgeleid tot regieverpleegkundige. Sinds oktober 2021 is zij voorzitter van de verpleegkundige raad. 
Janneke Brink (rechts) werkt sinds 2018 bij Tergooi MC. Eerst als bestuurder, sinds 2020 is zij voorzitter raad van bestuur.

Premium

Voor Janneke Brink en Stephanie

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem een (proef)abonnement op Zorgvisie. Na een maand stopt het gratis proefabonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in