Redacteur Zorgvisie, Skipr en Qruxx.

‘Het is nu alles of niets; ouderen wonen thuis of in het verpleeghuis. Er dienen veel meer tussenvormen te komen’, vertelt Marc van Ooijen. Daarom investeert De Zorggroep elke resterende euro in haar nieuwe koers die moet bijdragen aan de ouderenzorg van de toekomst. De ambitie is stevig: nul verpleeghuisbedden erbij, meer alternatieve woonvormen, ondersteuning van de mantelzorgers en het sociale netwerk en focus op positieve gezondheid.

Marc van Ooijen en Jos Merx ZV, De Zorggroep

Premium

Van Ooijen trof bij aankomst

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem een (proef)abonnement op Zorgvisie. Na een maand stopt het gratis proefabonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Redacteur Zorgvisie, Skipr en Qruxx.