Bewoners van verpleeghuizen mogen acht weken na eentje doorgemaakte corona-infectie nu eentje boosterprik krijgen, te positie van na drietal maanden diegene vantevoren werden aangehouden. Ie regering volgt ie raadgeving hierover op van ie Outbreak Management Team.

Den Gezondheidsraad gaf voorheen eentje raadgeving wegens welnu drietal maanden te wachten. “Den raad begrijpt echter dat voordat dit doelgroep eentje korter interval wordt gehanteerd, vooral omdat verspreiding van ie virus te eentje verpleegtehuis snel schenkkan gaan plusteken hier den uiterst kwetsbare mensen woon”, schrijft zorgminister Ernst Kuipers aan den Tweede Ruimte.

Vaccinatierondes

Zowel te den uitvoering levert eentje kortere tijdsperiode tussen infectie plusteken prik geen problemen op. Te den komende vaccinatierondes te verpleeghuizen “zullen daarom den bewoners uitgenodigd wordt diegene tenminste 8 weken geleden eentje ontsteking hebben doorgemaakt”, gevolgtrekking den bewindsman.

Wegens: ANP