Ggz-organisatie Lentis heeft vanaf 1 januari eentje verrassend voorzitter van den raad van toezicht plus eentje verrassend penis van den rvt. Peter van Wageningen is gestart indien penis Raad van Toezicht plus Hans Verschoor begon indien kersverse voorzitter, ter vervanging van Bert Middel.

Hans Verschoor

Verschoor is na lange loopbaan ter zowel ie onderwijs indien den (ggz-)zorg tussentijds gepensioneerd. Maar van stilzitten komt ie voorlopig zeker nog noch: “Ik zet mijn tijdstip plus expertise graag ter voordat eentje beperkt veel toezichthoudende wentelen ter den non-profit sector. Lentis sluit indien organisatie wasgoed aan erop mijn ervaring, zo vervul ik sinds 2020 eenzelfde rol erop Woonzorggroep Samen ter Noord-Nederland. Er is erop Lentis zeker werkgelegenheid aan den zaak plus ik grijp diegene uitdaging indien voorzitter van den Raad van Toezicht graag aan.”

Peter van Wageningen

Van Wageningen gaat zijn rol indien toezichthouder samenvoegen met zijn functie indien coureur van ViVa! Zorggroep ter Kennemerland. “Ik ervaar dat indien eentje waardevolle combinatie omdat ik wasgoed zicht heb op den verhoudingen tussen chauffeurs plus den raad van toezicht. Dat is totdat nu toe voordat beide kanten waardevol gebleken.”

Na eentje carrière ter ie regionaal streekvervoer plus daarna functies ter onder andere den uitvaartbranche plus ie verzekeringswezen, heeft van Wageningen ie nu hevig zoals zijn zin ter den zorgsector. “Mensen ter den zorg ervaar ik indien intrinsiek hevig gemotiveerd plus dat schenken energie. Lentis is eentje mooie plus uiterst relevante organisatie met eentje belangrijke dienstverlening, dus ik zie er zoals uit wegens ginder eentje bijdrage aan te leveren. Mooie toegevoegd is dat ik origineel uit Groningen kom plus zo dus eentje klein ietsje terugkeer.”