Research heeft aangetoond dat eenderde van alle werkenden steeds meer werkstress geoefend. Via eentje op den vijf is dat zo ernstig dat zij tegen eentje burn-out aan zitten. Herstelling plusteken stilte zijn van vitaal gewichtigheid wegens te voorkomen dat energievoorraden uitgeput treffen, met (chronische) vermoeidheids- plusteken burn-out klachten mits gevolg. Voormalige Olympiër plusteken mede-oprichter van BioCheck Patrick van Luijk heeft dit week eentje nieuwe versie van den BioCheck app gelanceerd diegene mensen begeleidt plusteken aanspoort mits zij aan ie trainen bent of totdat stilte trachten te komen

Vermoeidheid plusteken burn-out voorkomen

Den BioCheck methode bestaat uit den app, hartslagband, programma’s plusteken onderwijs. Mikpunt van den trant is ie bevechten van klachten voort den wel van ie probleem aan te pakken. Inzicht ter den inherent belastbaarheid schenken gebruikers den handvatten wegens zowel lijfelijk mits mentaal huis ter balans te komen. Dat bevordert den tempo van ie reparatie plusteken voorkomt eentje terugval. Den BioCheck trant vermag daarnaast zowel preventief ingezet wordt wegens burn-out klachten te voorkomen voort mentaal plusteken lijfelijk terdege ter balans te blijven.

Gebruikers meten met den BioCheck app plusteken bijbehorende hartslagband elke voormiddag den ademtocht plusteken polsslag. Den app berekent aan den hand van diegene gegevens vervolgens ie herstelvermogen voordat diegene dag. Ermee wordt den gebruiker tijdens ie verloop van den dag begeleidt wegens overbelasting te voorkomen plusteken ie berekende herstelvermogen optimaal te gebruiken, bijvoorbeeld tijdens (sport)trainingen. Op diegene methode kunnen gebruikers stap voordat stap werken aan ie opbouwen van fitheid plusteken energie.

Opzienbarend ter den BioCheck app is den toevoeging van eentje zogenoemde ‘human compagnon’. Dit werkelijke menselijke stem belgeidt den gebruiker tijdens trainingen. Hij schenken tips op momenten dat rustmetingen verricht zijn plusteken spoort gebruikers op den juiste momenten aan wegens te letten op zaken mits ademtocht, slaap, voortbeweging plusteken voeding. Weldra wordt den app nog uitgebreid met trainingsschema’s voordat 10 km, den halve marathon plusteken den hele marathon.

Vorig klas worden den BioCheck trant ingezet voordat GGZ-instelling neuroCare. Zij deden research zoals monitoring van stress via cliënten diegene last hebben van depressieve klachten. 

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.