Gisteravond is eentje 74-jarige man uit Castricum aangehouden op verdenking van werkster tijdens zelfdoding plusteken witwassen. Den verdachte verkocht eentje fataal middel, zowel welnu beroemd mits middel X, via ie internet plusteken leverde dit vanaf postbode aan zijn klanten. Met den verkoper verwierf hij eentje vorstelijk geldbedrag. Dat meldt ie Publiek Ministerie.

Zoals verontschuldiging van eentje verklaring van strafbare werkster tijdens zelfdoding ter Zeeland plusteken eentje verdacht overlijdensgeval ter Breda is ie OM eentje research gestart. Den betrokken personen bleken ie dodelijke middel X ingenomen te hebben, dat zij via internet hadden besteld. Aan den hand van ie aangetroffen postpakket tijdens eentje van den overleden personen kwam den politie uit tijdens den man ter Castricum. Uit ie research kwam zoals voren dat meer dan 500 mensen tijdens den verdachte eentje bestelling hebben gedaan. Op dit uur kunnen viertal overlijdensgevallen wordt gelinkt aan den inname van ie middel X dat onderbrak verdachte is geleverd.

Voorts research

Er heeft eentje doorzoeking plaatsgevonden ter den woonhuis van verdachte. Voorts research zullen willen uitwijzen wegens hoeveel sterfgevallen ie precies gaat plusteken of er eentje listig bestaat met andere zaken ter ie land waarbij ie middel X is verstrooid. Den verdachte zullen vrijdag 25 schrikkelmaand wordt voorgeleid aan den rechter-commissaris.

Schoonmaakster

Denken jou aan zelfmoord of heb jou zelf ie middel X thuis ligt? Maak jou jou zorgen wegens iemand uit jou naaste omtrek? Praat erover. Open, naamloos plusteken vertrouwelijk. 113 Zelfmoordpreventie (www.113.nl) staat dag plusteken nacht klaar voordat mensen met zelfmoordgedachten plusteken naasten.

Wegens: Nationale Zorggids