Den wijken diegene te maken hebben met veel verlatenheid, slechte woonsituatie, gezondheid, armoede of onvoldoende arbeidsperspectief staat den leefbaarheid alreeds langere tijdstip onder druk. Doorheen den coro- nacrisis hebben dit wijken ie moeilijker gehad waardoor er meer behoefte is wegens te werken aan ene sociale, duurzame plusteken inclusieve wijk. Wegens dit te kunnen verwezenlijken zijn er voldoende juiste middelen plusteken ene professionele inzet nodig waarbij den wijk noch aan zijn lotsbestemming wordt overgelaten.

Download den kosteloos veldanalyse

Ter dit veldanalyse vind jou ene uittreksel van den verschillende wijken van den stad Almere. Zowel te den wijken van Almere is Sensa Zorg actief te hulpverlening voordat jongeren plusteken jongvolwassenen.

[contact-form-7]

document.addEventListener(“wpcf7mailsent”, function( event ) {
ga(“send”, “event”, “Whitepaper petitie”, “petitie verstuurd”);
}, false );

Ie mededeling Veldanalyse – Problematiek te achterstandswijken Almere verscheen voorgerecht op Sensa Zorg.