ELVER

Eentje goede voorbereiding is ie halve werkgelegenheid

Erop den start bereidde Koraal den pilot voordat den inzet van zorgdomotica te den nachtsituatie onder ene tal woningen te Kerkrade zorgvuldig voordat. Denken hierbij aan ie opstellen van ene visie plus ie verkennen van den technische mogelijkheden plus ie doorspreken van den kansen, mogelijkheden, risico’s plus zorgen. Maar vooral zowel aan ie uitwerken van ene project van methode te samenspraak met zorgmedewerkers plus regiebehandelaren, waarbij optimale participatie van cliënten plus hun verwanten ene krachtinstallatie rol heeft.Vraaggesprek


Nieuwsgierig zoals ie achterliggende vertelsel van Koraal? Lees ie vraaggesprek met geneesheer-directeur plus Wzd-functionaris Rachele Arends: ‘Gestructureerd nachtelijk toezicht versterkt privacy plus inherent regie van bewoners.’Lees ie vraaggesprek