Doelwit is wegens politici van scootmobielen ondanks eventuele ongerieven veilig aan ie verkeer te toestaan meedoen. Veilige verkeersdeelname bevordert zelfstandigheid plus zelfstandigheid. Den training is voordat iedere (potentiële) scootmobielbestuurder te volgen gedurende eentje ergotherapeut gedurende hem of haar ter den buurt of gedurende Veilig Verkeer Nederland.

Training

Op ie uur dat stevenen of wielrijden noch meer zo makkelijk gaat plus mobiel blijven vitaal is schenkkan eentje scootmobiel eentje uitkomst zijn. Omdat (para)medische kennis plus verkeersveiligheid hier samenkomen, hebben Ergotherapie Nederland plus Veilig Verkeer Nederland den training samen ontwikkeld. Den scootmobieltraining is voordat iedere (potentiële) scootmobielbestuurder te volgen gedurende eentje ergotherapeut gedurende hem of haar ter den buurt of gedurende VVN.

Vaardigheden

Ie rijden ter eentje scootmobiel vraagt andere vaardigheden dan men totdat nu toe gewoon wasgoed. Ie gasgeven plus remmen is bijvoorbeeld ofschoon intact verschillend. Zowel den positie op den weg schenkkan wisselen. Jou toestemmen op den trottoir, maar zowel op ie fietspad waarbij men zichzelf welnu moeten vasthouden aan den geldende verkeersregels. Te ie leren regeren van eentje verrassend voertuig op ie uur dat ongerieven zichzelf aandienen, is oefening essentieel.

Afgestemd op persoonlijke behoefte

Den training is zo ontwikkeld dat dit op makker wordt aangeboden. Vooraf wordt den mogelijkheden, den omstreken plus den vervoersbehoefte van den gebruiker ter landkaart gebracht. Den training bestaat uit diverse oefeningen afgestemd op den persoonlijke omstandigheden van den coureur.

Help jij nieuwe scootmobielbestuurders op weg?

Ter dit nieuwe opleiding werken wij met buddies (vrijwilligers), diegene een-op-een politici loodsen. Wil jij promoten? Veilig Verkeer Nederland leidt jou op plus voorziet jou van lesmateriaal. Aanmelden schenkkan via den regionale steunpunten

Aanvullende materialen 

Ongeacht den training hebben Ergotherapie Nederland plus Veilig Verkeer Nederland zowel eentje checklist ontwikkeld waarmee jou schenkkan checken of den scootmobiel eentje uitkomst voordat jou is. Voorts zijn er introductievideo’s overheen den onderwerpen diegene aan bod komen ter den training. Plus is er eentje magazine speciaal voordat (nieuwe) scootmobielgebruikers.