Ie is voordat eentje uitgestrekte menigte Nederlanders met eentje lichamelijke of geestelijke restrictie moeilijk wegens succesvol te zijn op den arbeidsmarkt. Volgens Ronald van Zijp van ie UWV Werkbedrijf stelt dat 10 totdat 15 procent van den Nederlandse bedrijven eentje werknemer met eentje restrictie te voorkomendheid heeft. Dit meldt Generaal Dagblad.

Volgens Van Zijp kunnen veel mensen met eentje restrictie aan ie werkgelegenheid mits zij den juiste aanpassingen plus hulpmiddelen krijgen aangeboden. Dit geldt noch ge voordat mensen diegene eentje traplift of aangepaste kantoorstoel nodig hebben, maar zowel voordat bijvoorbeeld blinde mensen diegene met speciale braille tablets documenten kunnen oplezen. Zowel zijn er slimme brillen waar zij gewoonte van kunnen maken op den werkvloer. Aanpassingen op den werkvloer wordt vergoed, dus werkgevers paardenhoeven noch schrikachtig te zijn voordat toegevoegd kosten, stelt Van Zijp.

Aanvragen werknemer

Ene slimme bril, braille tablet of aangepaste rolstoel willen wordt aangevraagd om den persoon met eentje restrictie. “Dat geldt voordat alle hulpmiddelen diegene jou zelf van plus zoals jou werkgelegenheid mee schenkkan nemen. Vaak weten mensen helemaal noch watten zij iedereen vergoed kunnen krijgen, zowel reeds hebben zij den restrictie reeds hun hele leven lang.”

Wegens: Nationale Zorggids