Mijn Huisarts Online is nog geen schooljaar geleden geïntroduceerd ter dit Limburgse regio. Ie is eentje initiatief van ie samenwerkingsverband van Huisartsen Oostelijk Zuid-Limburg (HOZL) plus zorgverzekeraar CZ. Vitaal voordeel is dat den huisartsen den zorg efficiënter kunnen systematiseren, waardoor zij meer voetlicht spenderen aan patiënten, aldus CZ.

Passende zorg

Onderdeel van den app is den beslisboom ‘Moeten ik zoals den dokter’. Dit helpt den patiënt op weg zoals den uiterst passende zorg. Voorts is den webstek thuisarts.nl via den app vacant, waar patiënten inlichting vinden overheen veelvoorkomende klachten. Via eentje strijd willen den partijen achter den app doordringen dat straks één op den vijf inwoners van den regio Huisarts Online tweedehands.

Ter den app kunnen patiënten gegevens uit hun file inzien of eentje medicatieoverzicht krijgen. Voorts vermag met den app wordt gekeken ter den zakagenda van den huisartsenpraktijk. Zo vermag zonder wachttijden aan den telefoontoestel makkelijk eentje overeenkomst wordt vervaardigd. Tijdens eentje e-consult kunnen totdat slot eenvoudige gezondheidsvragen aan den huisarts wordt poneren.