Er is eentje verschijnsel opgedoken gedurende zorgverzekeraars diegene twee vrijwel identieke polissen overhandigen, diegene op jaarbasis honderden euro’s goedkoper blijken te zijn. Dit zogenaamde tweelingpolissen wordt steeds vaker doorheen zorgverzekeraars aangeboden, zonder dat jouw dit indien consument doorheen kunt hebben. Voorbeelden van dit soort tweelingpolissen zijn Bewuzt van VGZ, ZieZo van ie Zilveren Kruis, Just van CZ plusteken VinkVink van Menzis. Den inhoud van den polissen zijn zowat precies idem, maar den verheerlijken diegene jouw ervoor betaald ligt eentje stuk lager. Te dit nieuwsbericht lees jouw welke verschillen er tussen tweelingpolissen zitten, welke stem dit op jouw maandelijkse verzekeringspremie heeft plusteken hoe den NZa hierover denkt.

Den verschillen zijn zowat noch op te merken tussen den tweelingpolissen

Ie verraderlijke van den tweelingpolissen is dat jouw hevig inderdaad moeten zoeken plusteken jouw vooral moeten weten waar jouw moeten zoeken, voordat jouw den verschillen naakt kunt leggen. Wanneer jouw bijvoorbeeld zoals den voorwaarden van ZieZo plusteken Zilveren Kruis kijkt, kun jouw gedurende ZieZo uitsluitend digitaal met jouw verzekeraar vertalen, terwijl jouw gedurende Zilveren Kruis zowel kunt opbellen of eentje geschreven kunt zenden. Voorts biedt ZieZo minder gecontracteerde leveranciers plusteken kun jouw hier geen collectiviteitskorting krijgen. Voorts zie jouw terug dat ie aanbod voordat aanvullende verzekeringen gedurende den goedkopere versie van den zorgverzekering eentje stuk minder uitgebreid is dan gedurende ie hoofdmerk.

Ie is dus vitaal dat jouw van den verschillen op den hoogte bent, overmits sommige verschillen noch zoveel uitmaken, maar jouw welnu eentje veel lagere maandelijkse verzekeringspremie bieden. Ie kost tijdstip wegens jouw op dit verschillen te focussen, maar online kun jouw veel tips terugvinden. Met dit tips lukt ie jouw huis wegens den échte verschillen te te zien. Hierdoor kun jouw bewuster uitzoeken voordat den zorgverzekering diegene ie lieve gedurende jouw past. Zowel qua polis indien maandelijkse verzekeringspremie.

Welke stem heeft dit op den kosten diegene jouw betaald?

Den zorgverzekeraars maken ie zichzelf lastig doorheen tweelingpolissen aan te blijven bieden. Wanneer één zorgverzekeraar ie doet, moeten den surplus volgen, verschillend treffen zij ofschoon hun verzekerden vergeten aan den goedkopere consument. Hoogleraar Zorgverzekeringen aan den Erasmus Universiteit Rotterdam, Wynand van den Ven, stelt dat zorgverzekeraars jagen op gezonde verzekerden met den tweelingpolissen. Dit komt omdat zij aan den gezonde verzekerden kunnen verdienen doorheen den risicoverevening.

Hoe denkt den Nederlandse Zorgautoriteit overheen tweelingpolissen?

Erik Meel, toezichthouder gedurende den Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) verteld dat er ofschoon jaren eentje wildgroei aan zorgpolissen vormt. Den tweelingpolissen maken ie nog moelijker voordat consumenten wegens erachter te komen welke zorgverzekering voordat hun den uiterst veelbelovende optie is. Ie aanbod wordt veel te breedgeschouderd plusteken te lastig geproduceerd. Hierdoor weten consumenten noch meer voordat welke verzekering zij ie lieve kunnen uitzoeken wegens poen te korten. Den tweelingpolissen zijn vrijwel identiek, maar heten verschillend. Ie is noch wederrechtelijk wegens tweelingpolissen te te zetwerk, ie misleidt den consument daarentegen welnu.

Vandaar dat den zorgverzekeraars den plicht hebben wegens den consument overheen den verschillende polissen te zei, zodat den consument zichzelf er huis van bewust wordt dat er eentje vitaal verschil te prijs tussen vermag zitten.

Bekijk plusteken vergelijk jouw zorgverzekeringsopties inderdaad, zodat jouw noch onnodig te veel poen betaald

Twijfel jouw nog voordat welke zorgverzekeraar jouw te 2022 wil uitzoeken? Dan is ie tijdstip wegens den knoop weliswaar doorheen te hakken, overmits jouw totdat uitwendig 31 januari 2022 den tijdstip hebt wegens jouw nieuwe zorgverzekering uit te sluiten. Trek er eentje uur of twee voordat uit wegens jouw zorgverzekering voordat 2022 te regelen. Dan ben jouw er rechtstreeks vanaf plusteken zorg jouw ervoor dat jouw den zorgverzekering op tijdstip hebt afgesloten. Wil jouw eentje veel interessante opties met elkander vergelijken? Dan vermag dit makkelijk plusteken snel op Zorgverzekerinq.nl. Wij hebben alle mogelijkheden voordat jouw op eentje rij gezet. Hierdoor kun jouw den voordelen plusteken premies zonder reserve moeite met elkander vergelijken.