Wegens ie oude verzorgingshuis Den Vleugels voorgoed achter te permitteren, hebben bewoners op 31 december 2019 te tegenwoordigheid van wethouder Marcel van Zon symbolisch den nieuwe vlag gehesen van woon- plus woongemeenschap Hoeverstaete. Uiteraard met oliebollen plus ene toost.

Van Vleugels zoals Hoeverstaete

Den afgelopen jaren is verzorgingshuis den Vleugels indien gebouw ingrijpend vernieuwd. Ie sluitstuk van den vernieuwing is den vorige ingezette omvorming van ie verzorgingshuis zoals ene woon- plus woongemeenschap waar bewoners op ene prettige wijze oud kunnen wordt zonder eenzaam te paardenhoeven zijn, met den nodige reuring diegene daarbij hoort. Plusteken waar jou ongeacht jou veranderende behoefte aan zorg plus sponsoring gewoon te jou inherent appartement kunt blijven woon plus dus noch meer hoeft te verkassen.

Ter 2020 gaan den Huurdersvereniging Onder den Vleugels, zorgaanbieder Zorgcirkel, woningcorporatie Habion plus mode Adcase den ingezette verandering daarom zowel eigenlijk silhouet geven. Met onder andere ene nieuwe invulling van den brasserie plus ene uitgebreid jaarprogramma, vol leuke activiteiten, voordat plus wegens den bewoners. Met andere woorden, iedereen wordt, zoals gelang den persoonlijke mogelijkheden, actief betrokken erbij den activiteiten.