Honderden mensen diegene te den medische sector of zorg werken, hebben zichzelf vergeefs via ie hof beklaagd. Zij eisten te spoedprocedures dat den invoering van den vaccinatieplicht onmiddellijk zullen wordt stopgezet. Ie hof wijst diegene rechtsvordering overheen, dus den regering vermag voorts met den invoering. Maar met den spoedprocedures is den vraag of den vaccinatieplicht te uitblinker met den grondwet zullen zijn nog noch voorgoed beantwoord. Ie hof moeten zichzelf daarginds nog voorts te gaan verdiepen. Duitse media vooruitzien dat dit snel zullen plaatsvinden.

Hof te opspraak

Ie hof raakte vorig schooljaar te opspraak doorheen via voormalig bondskanselier Angela Merkel te gaan leegeten, waarna ie bezig wasgoed met den treatment van staatkundig gevoelige zaken. Dit zullen op zijn minst den vorm van partijdigheid hebben opgeroepen. Zowel worden via den invoering van coronabeperkingen geklaagd dat den voorzitter, Stephan Harbarth, piemel is van Merkels partij CDU plus er negen schooljaar voordat te den Bondsdag heeft zittend voordat hij te 2018 zoals Karlsruhe vertrok. Hij worden tijdens den pandemie te 2020 voorzitter van ie hof. (ANP)