Ter Flevoland zijn den teststraten te Emmeloord plusteken Almere plusteken den vaccinatielocatie te Almere vanaf 14.00 uur sluit. Alhoewel gemaakte afspraken wordt verplaatst zoals ene andere plek of ene andere dag. Op woensdag besluiten den GGD te den provincie of ie nodig is wegens zowel donderdag den deuren te sluiten.

Oncomfortabel 

Den vaccinatietent te Apeldoorn, aan den Weg van ie Omniversum, gaat woensdag wegens 13.30 uur sluit. Mensen diegene dan ene prikafspraak hebben, wordt gebeld voordat ene nieuwe overeenkomst. Volgens den GGD te Noord- plusteken Oost-Gelderland is den storm noch riskant, maar welnu oncomfortabel te storm: “Den tent vermag gaan bewegen om den wind plusteken veel spektakel veroorzaken.”

Den storm Dudley trekt woensdag plusteken donderdag overheen Nederland. Dit vermag leiden totdat windstoten totdat 100 kilometer vanaf uur. Ter ie hele land geldt code geel.

Ingevolge: ANP