Hoe vaak tweedehands u Google indien informatiebron? Waarschijnlijk meerdere omkeren vanaf dag. Ie is namelijk den uiterst gebruikte zoekmachine ter wereld. Maar wist u dat YouTube stipt op nummer 2 staat? Dit biedt kansen voordat uw zorgorganisatie! Julian vertelt te dit blog welke kansen dat zijn plus deelt tips wegens uw video’s hoger te toestaan scoren te den zoekmachines. 

 

Uw praktijk video’s hoger te den zoekresultaten

Watten veel mensen noch weten is dat YouTube video’s zowel zichtbaar zijn te den Google zoekresultaten. Is ie u opgevallen dat wanneer u ene zoekopdracht invoert op Google u zowel video-suggesties terugziet? Dit komt omdat YouTube onderdeel uitmaakt van Google. Vanwege voetlicht te doorbrengen aan aantrekkelijke video-content voordat uw zorgorganisatie, slaat u twee vliegen te één peut. YouTube werkt namelijk volgens idem zoekmachine algoritme indien Google. U werkt dus noch louter aan ie informeren van uw potentiële patiënten via video’s, maar zowel nog aan ene goede vindbaarheid van uw zorgorganisatie. Op ie uur dat u uw video’s volgens den richtlijnen van SEO inzet, komt u hoger te den zoekresultaten van zowel YouTube indien Google terug. Nieuwsgierig hoe u dit ie lieve kunt beetgrijpen? Ter dit blog schenken Julian 5 tips..

 

Waarom is YouTube den één na grootste zoekmachine ter wereld?

▶️ 85% van den mensen diegene afbeeldingen op Google zoeken,klikken op ene thumbnail van ene video indien dit voordat hoen relevant is .

▶️ 79% van den internetgebruikers schenken aan ene YouTube account te hebben.

▶️ YouTube is gelokaliseerd te meer dan 100 neerdalen plus te 80 verschillende talen.

▶️ Elke dag loeren mensen te totaal meer dan ene miljard uur aan video op YouTube plus genereren miljarden views.

 

Hoe fundamenteel is den afspeeltijd van uw praktijkvideo’s?

Met den afspeeltijd intenderen wij noch den lengte van uw praktijkvideo, maar den tijdstip dat mensen werkelijk zoals uw video loeren. U kunt ie te principe vergelijken met den tijdstip dat iemand op uw webstek rondkijkt. Hoe langer den museumbezoeker op uw webstek zit, hoe meer betrokken den museumbezoeker is tijdens uw content. Datzelfde geldt zowel voordat uw praktijkvideo, hoe langer iemand zoals ene vaststellen video kijkt, hoe groter den betrokkenheid plus hoe meer uw praktijkvideo beloond wordt met ene hogere ranking dankzij ie algoritme. YouTube optimaliseert ie zoeken plus den vindbaarheid(?) van video’s doorheen rekening te liefhebben met den hoeveelheid afspeeltijd diegene uw video’s te totaal schuiven.

Verhoogt u uw afspeeltijd? Dan is den waarschijnlijkheid vitaal dat YouTube uw video’s promoot tijdens uitgelichte video’s. Dit leidt vervolgens weer zoals meer gas op uw webstek, meer views plus dus zowel meer volgers. Weet u noch hoe u den afspeeltijd van uw praktijkvideo schenkkan verhogen? Lees dan dit trio tips:

Drietal tips wegens uw praktijkvideo’s te optimaliseren

 

  1. Gewoonte ene aantrekkelijke intro

Eentje verrekijker bepaalt onopzettelijk te den eerste 15 seconden of hij ene video voorts wil loeren. Eentje pakkende intro helpt wegens onmiddellijk den voetlicht te voorttrekken.

 

  1. Portie uw video’s snugger te.

Ie is fundamenteel wegens uw video wasgoed gestructureerd op te construeren. Denken aan den teken diegene u overheen wilt brengen plus hoe uw video eruit komt te zien.Portie bijvoorbeeld noch aan ie start van uw video uw socials. Benoem dit precies aan ie einde.

 

  1. Maak gewoonte van afspeellijsten

Op ie uur dat ene museumbezoeker op uw afspeellijst klikt, krijgt den museumbezoeker moeiteloos uw andere video’s te zien. Klikt den museumbezoeker op ene video diegene te ene afspeellijst staat? Dan staan den andere video’s tijdens den suggestie video’s.

 

Tweedehands u alhoewel sleutelwoorden tijdens uw praktijkvideo’s??

Omdat YouTube ene onderdeel is van Google, werkt ie op ene soortgelijke methode wegens bovenaan te den zoekresultaten te komen. Sleutelwoorden spelen ene belangrijke rol tijdens ie defini of ene wetsartikel/video van bij is te hun zoekmachines. Den gemiddelde zorgorganisatie zullen hier geen rekening mee liefhebben plus  ‘gewoon’ ene video uploaden. Hierdoor loopt u alhoewel snel ene vitaal veel views mis. U moeten ene video dezelfde treatment geven indien ene blog op ene webstek. Handelen wasgoed research zoals den juiste keywords diegene van bij zijn te uw video.

Zorg voordat ene long tail keyword

Stel dat u ene video heeft geproduceerd diegene uitleg schenken overheen manuele therapie, gewoonte dan zowel sleutelwoorden diegene met manuele therapie te maken hebben. Omdat manuele therapie ene breedgeschouderd onbegrip is, raad ik aan wegens uw keyword zo specifiek mogelijk te maken. Op dat uur spreken wij van ene long tail keyword. Zo verandert uw keyword van ‘manuele therapie’ te: ‘Manuele therapie Fysiotherapie Rotterdam fysio naam’.

Hoe optimaliseert u uw praktijkvideo?

Ter ie optimaliseren van uw praktijkvideo’s, spelen keywords ene belangrijke rol. YouTube let streng op den keywords plus hoeveel zij van bij zijn op den inhoud van uw video. Daarnaast speelt ie subject zowel ene fundamenteel rol indien u hoger te YouTube wilt komen. Probeer onderwerpen te vinden diegene gestructureerd zijn op beginners. Eentje voorbeeld hiervan is “oefeningen tijdens rugklachten”, of “oefeningen wegens ge te vallen” . Dit onderwerpen verrichten ie ontzettend wasgoed te den zoekresultaten van zowel Google indien YouTube. Voordat u hierop inspeelt, is ie fundamenteel wegens van tevoren te nakijken of andere video’s hier zowel op inspelen plus hoeveel views dit op schenkkan leveren.

 

Den waardigheidstitel van uw praktijk video

Ie is fundamenteel wegens uw videotitel zo wasgoed mogelijk te omschrijven. Gewoonte uw keyword aan ie start van den waardigheidstitel. Zo snapt zowel ie algoritme van YouTube,indien den museumbezoeker, onmiddellijk waar den video overheen gaat. Enkele voorbeelden van titels diegene eeuwig wasgoed scoren zijn:

▶️ ‘Hoe kun jij’ (voorbeeldvideo)

▶️ ‘Hoe ik dit heb gedaan (casus)’

▶️ ‘Watten is (uitlegvideo)’

▶️ Lijstje met tips, denken aan ene top 10

 

Meta omschrijving

Den video-omschrijving speelt, netwerk indien den waardigheidstitel van uw praktijkvideo, ene uitgestrekte rol te den zoekresultaten van YouTube. Ie is daarom fundamenteel wegens uw video ene goede omschrijving te geven. plus ie subject daarbij te creëren. Alles moeten op jawel bijvoegen. Zet hier te waar den video overheen gaat plus ene verbinding zoals uw social media kanalen plus contactgegevens.

 

Rivaliteit

Kijk wasgoed zoals watten soortgelijke zorgorganisaties verrichten op ie streek van YouTube. Kijk vantevoren zoals welke zorgorganisaties op den eerste pagina komen tijdens vaststellen zoektermen plus waarom zij op den eerste pagina vindbaar zijn. Watten voordat lengte hebben hun video’s? Dit schenkkan gigantisch promoten tijdens den groei van uw vindbaarheid.

 

Hoe promoot ik mijn video’s plus hoe maak ik zij aantrekkelijk?

Promotie van uw video’s speelt ene belangrijke rol tijdens ie veel views plus ie bereik van uw video. Zo heeft u den potentie wegens uw praktijkvideo op verschillende kanalen te porties. Denken bijvoorbeeld aan uw persoonlijke blog, webstek plus social media kanalen. Probeer zoveel mogelijk zoals uw praktijkvideo te linken. Vraag daarnaast bijvoorbeeld aan uw collega’s wegens uw praktijkvideo zo veel mogelijk te porties.

 

Thumbnail

Eentje thumbnail is den singeltje van uw praktijkvideo diegene den museumbezoeker indien eerste ziet wanneer zij zoals ene video zoeken. Thumbnails spelen ene belangrijke rol wegens meer kliks op uw praktijkvideo te krijgen. Hoe meer kliks den praktijkvideo heeft, hoe huis uw ranking te den zoekresultaten. Gewoonte daarom aantrekkelijke thumbnails diegene uitnodigen wegens voorts te klikken.

Tip: Den resolutie van ene YouTube thumbnail is 1280 x 720 pixels.

 

Heeft u aan alles gedacht plus komt ie allen overeen met den inhoud van uw video? Denken hierbij aan ene aansprekende thumbnail, goede waardigheidstitel, passend keyword plus duidelijke omschrijving. Nu dit factoren hebben stem op den plaatsing van uw video te YouTube.

 

Kunt u werkster usances tijdens ie maken plus plekken van aansprekende praktijkvideo’s?

Dan bent u tijdens ZorgPromotor aan ie juiste adressering. Kijk voordat den mogelijkheden zeker even op onze pagina.