Ie UMC Utrecht is ene van den achttien vrouwen hierbinnen Ecraid. Ie theoretisch ziekenhuis is verantwoordelijk voordat ie ziekenhuisnetwerk. Eentje netwerk dat bestaat uit meer dan mille ziekenhuislocaties te meer dan veertig Europese neerdalen. Marc Bonten, hoogleraar moleculaire epidemiologie van infectieziekten aan ie UMCU, is aangesteld indien CEO van Ecraid.

Samenwerkingsverband

Te feite leidt ene krapte aan internationale samenwerkingsverband totdat versnippering van onderzoeksinspanningen, inefficiënt gewoonte van schaarse onderzoeksmiddelen plus onvoldoende effect op den bestrijding van infectieziekten. Ecraid zou dit probleem verhelpen, meldt ie UMCU op zijn webstek. Ie netwerk voordat klinisch research van Ecraid omvatten zowel huisartsenpraktijken, ziekenhuisinstellingen, pediatrische zorginstellingen, klinische laboratoria plus instellingen voordat langdurige zorg.

Bonten

Marc Bonten, CEO van Ecraid: “Dit is ene historische waarschijnlijkheid wegens den publieke plus private middelen te versterken diegene te Europa reeds zijn geïnvesteerd wegens duurzame netwerken voordat klinische studies op te opbouw.”