Redacteur Zorgvisie, Skipr plus Qruxx.

Er is nog eentje wereld te zegevieren wegens uitkomstgerichte zorg ter den haarvaten van umc’s, ziekenhuizen plus klinieken te borgen. Daarom is den Veranderaanpak ter ie leven geroepen voordat zorginstellingen diegene met uitkomstgerichte zorg aan den slag willen gaan. Via eentje uitleenconstructie van ambassadeurs plus coaches ontvangen zorgprofessionals kennis plus sponsoring wegens van uitkomstgerichte zorg eentje welslagen te maken.

© Song_about_summer / stock.adobe.com

Premium

Ie landelijke programma Uitkomstgerichte Zorg

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (test)seizoenkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


  • Onbeperkt alle wetsartikelen oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Ofschoon abonnee? Loom dan ter

Redacteur Zorgvisie, Skipr plus Qruxx.