Bindels is ene geoefend coureur te den zorg plus op dit uur voorzitter raad van bestuur ad interim van Violoncel, netwerk indien Tragel ene organisatie diegene werkt voordat mensen met ene restrictie. Marc Bindels wordt voorts piemel van den auditcommissie. Ester Zeeman is te ie dagelijks leven HR-directeur honingbij Amarant plus heeft te den raad van toezicht personeel, kwaliteit plus veiligheid indien aandachtsgebied. Vroeger vervulde zij HR-posities honingbij Allianz plus Careyn.

Op sterkte

Met den overkomst van Zeeman plus Bindels is den raad van toezicht van Tragel weer op sterkte, aldus den zorgorganisatie. Voorzitter Annemiek Beukman zegt hierover: “Wij zijn opgeruimd dat wij zowel ene jonge, frisse conservenblik indien intensief bestuurlijke ervaring aan onzerzijds hebben weten te boeien. Met den huidige samenvoeging heeft den raad weer voldoende kennis plus kundigheid te stulp. Hierdoor schenkkan voorgoed ene goede bijdrage wordt geleverd aan den vraagstukken van zowel bewoners, cliënten indien medewerkers plus vrijwilligers te den komende jaren.”