Vanaf 1 januari 2022 versterken Mark Klein Koerkamp plus Erwin Duits den raad van toezicht van Estinea, eentje organisatie diegene zo’n 1.000 mensen met eentje restrictie ter den Achterhoek plus Twente ondersteunt. Er werken wijd 900 medewerkers plus zo’n 430 vrijwilligers.

Klein Koerkamp zullen den financiële portemonnaie in den raad van toezicht gaan beheren. Hij is registercontroller plus werkt erbij ie Deventer Ziekenhuis mits manager Financiën, Control & Inkoop plus mits bedrijfskundig manager Centrum ketenzorg. Hij heeft zowel werkervaring mits controller ter andere zorgsectoren.

Estinea

Klein Koerkamp overheen den rvt-functie: “Watten mij vanaf den eerste ontmoeting hevig aanspreekt is den lokale plus persoonsgerichte werkwijze van Estinea. Dit uit zichzelf onder meer ter den omvangrijke betrokkenheid van den cliënten erbij den organisatie.”

Raad van toezicht

Erwin Duits neemt in den raad van toezicht den bestuurlijke/ organisatiekundige portemonnaie op zichzelf. Duits is organisatiekundige/bedrijfskundige plus is penis raad vab bestuur van den Noorderboog, eentje organisatie voordat ouderenzorg ter Overijssel. Voordien heeft hij functies mits manager, directeur plus coureur gehad erbij organisaties voordat jeugdzorg plus ter den sociale werkvoorziening. Duits vertelt: “Ik wil graag meebetalen wegens den inherent regie voordat eenieder zoveel mits mogelijk te terughouden of te verbeteren.”