Vici is eentje van den grootste persoonsgebonden wetenschappelijke premies van Nederland plusteken is gestructureerd op gevorderde onderzoekers. Ter totaal twaalf vooraanstaande wetenschappers uit den domeinen Toegepaste plusteken Technische Wetenschappen plusteken gezondheidsonderzoek plusteken Zorginnovatie ontvangen eentje financiering van maximaal anderhalf miljoen euro. Met dit financiële bijdrage kunnen den laureaten vijf klas lang eentje vernieuwende onderzoekslijn uitbouwen plusteken eentje inherent onderszoeksgroep opbouwen. Meerdere laureaten gaan zichzelf bezighouden met verschillende vormen of behandelmethoden van kanker.

Inherent onderzoeksprojecten plusteken Vici

De bekroonde wetenschappers gaan op verschillende gebieden research uitvoeren. Binnenshuis Vici zijn wetenschappers namelijk vrij wegens hun inherent onderzoeksproject voordat te dragen voordat financiering. Meerdere wetenschappers uitlijnen zichzelf bijvoorbeeld op state of the kunst kankeronderzoek. Eén project behelst ie verbeteren van den techniek van borstkankerscreening, zodat den tumoren nog huis gekarakteriseerd kunnen wordt.

Eentje ander research gaat overheen darmkanker, waarbij den onderzoekers celcompetitie te ie vroegste stadium van kanker huis willen vatten plusteken manipuleren wegens den ziekte te kunnen voorkomen. Ie realisatie van darmkanker zou gefilmd gaan wordt wegens te bestuderen welke factoren kunnen leiden totdat eentje verhoogde waarschijnlijkheid op darmkanker.

NWO talentprogramma 

Den Vici-financiering maakt samen met den Veni- plusteken Vidi-beurzen percentage uit van ie NWO-Talentprogramma. Vici is gestructureerd op senior-onderzoekers diegene hebben aangetoond met welslagen eentje inherent vernieuwende onderzoekslijn totdat ontwikkeling te kunnen brengen. Zij hebben daarbij jonge onderzoekers begeleid. Onderzoekers diegene eentje Vici-subsidie krijgen toegekend mogen eentje inherent onderzoeksgroep opbouwen, vaak vooruitlopend op eentje hoogleraarspositie.

Vici

Vici wordt jaarlijkse om NWO toegekend. Onder den wetenschapsdomeinen TTW plusteken ZonMw zijn te totaal 91 aanvragen voorgelegd, waarvan er twaalf zijn gehonoreerd. Dit toekenningen betreft Vici-ronde 2021-deel 1. Den toekenningen van den Vici van den wetenschapsdomeinen Exacte plusteken Natuurwetenschappen (ENW) plusteken Sociale plusteken Geesteswetenschappen (SGW) wordt half maart 2022 verwachten. Vanwege uitval plusteken ziekteverzuim ten gevolge van corona toestaan den inschatting langer dan voorzien. Wegens noch alle wetenschappers nog langer te strakheid te permitteren, zijn daarom den toekenningen van TTW plusteken ZonMw nu intussen beroemd geproduceerd.

NWO & Facts

NWO investeert jaarlijkse zowat één miljard euro te research dat gedreven wordt om nieuwsgierigheid. Tastbaar: research met betrekking totdat maatschappelijke uitdagingen plusteken onderzoekinfrastructuur. Den Nederlandse Organisatie voordat Wetenschappelijk Research (NWO) is eentje van den belangrijkste wetenschapsfinanciers te Nederland plusteken zorgt voordat kwaliteit plusteken vernieuwing te den wetenschap.

Eentje smaakvol voorbeeld van om NWO gefinancierd research is research zoals mensgericht AI-onderzoek. Wetenschapsfinancier NWO plusteken den Nederlandse AI Samenwerking investeren zowat 11 miljoen euro te mensgericht AI-onderzoek. Ie gaat wegens vijf projecten diegene in den zogeheten ELSA Labs gaan keren, met eentje looptijd van vijf totdat zes klas. Onder den projecten is er eentje met den focus op gezondheidsbevorderend leven, werken plusteken papa wordt, geleid om ie UMC Groningen.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.