Den beweegreden

‘Wij hadden te Talant te maken met ene veel vastgelopen situaties’, vertelt Robert Jan Luinstra, schoolhoofd locatiemanager. ‘Ie ging wegens cliënten voordat wie jou graag ene betere kwaliteit van leven wilt, maar noch zo snel verbetermogelijkheden ziet. Ie Centrum voordat Consultatie plusteken Expertise raadde onzerzijds Triple-C aan, maar dan welnu onder begeleiding van Dick van den Weerd van ASVZ. Hij is ontwerper van den trant plusteken weten den randvoorwaarden voordat ene succesvolle implementatie.’‘Ene ietsje Triple-C werkt noch’Veel veranderprocessen mislukken, omdat zij noch op ie juiste niveau wordt tweedehands. Bijvoorbeeld omdat zij gestructureerd zijn op nieuwe regels plusteken inzichten, zonder den onderliggende waarden plusteken den behandel- plusteken organisatietraditie te doorspreken. Den publicatie ‘Ene ietsje Triple-C werkt noch’ van den Triple-C Werkplaats van ASVZ beschrijft watten nodig is voordat ene goede implementatie plusteken maakt jou bewust van den valkuilen. Meer verwittiging plusteken zelf aan den slag