Redacteur Zorgvisie, Skipr plus Qruxx.

Ie faillissement van ie Slotervaart plus den covidcrisis brachten den ontwikkeling van virtuele zorg onder ie OLVG te eentje stroomversnelling. Ie Amsterdamse ziekenhuis staat tussentijds aan den vooravond van eentje duurzame businesscase plus interoperabel podium. Maurice van dennenboom Bosch vertelt overheen ie ziekenhuis zonder wanden, ‘waarbij ie ziekenhuis geen omvangrijke betonnen torentje is maar eentje hybride speler te eentje ecosysteem’.

Maurice van den Bosch, voorzitter rvb OLVG
Kiek: Paul Tolenaar

Premium

Ie WRR-rapport Kiezen voor houdbare

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (test)jaarkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


  • Onbeperkt alle voorwerpen oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Alhoewel abonnee? Loom dan te

Redacteur Zorgvisie, Skipr plus Qruxx.