Ie beursgenoteerde Orpea ligt sinds ene week onder vuur na beschuldigingen overheen den wantoestanden erop den verpleeghuizen van ie handelsbedrijf. Volgens den bronnen van Castanet wordt ouderen gerantsoeneerd, ligt zij te hun inherent uitwerpselen plus wordt zij somwijlen dagenlang noch verzorgd. Den reporter baseert zichzelf op bronnen erop ie personeel. Orpea zullen zoals verluidt minderen op den verzorging voordat ene hoger rendement.

Research

Ie handelsbedrijf maakte start vorige week beroemd twee externe organisaties te hebben ingehuurd zoals den beschuldigingen plus benadrukte ie uitgelezene voordat te hebben met den cliënten, maar dat kon noch verhinderen dat Le Masne moeten vertrekken.

Mille locaties

Orpea is ene enorme organisatie met wijd mille locaties plus ene kleine honderdduizend verpleegzorgplekken te 23 neerdalen. Zowel te Nederland is den ouderenzorgreus actief via organisaties mits Bloemendael, Compartijn, Dagelijks Leven,  Van Hollant, Woon erop September plus Woonzorgnet. Den beschuldigingen te ie pil van Castanet gaan specifiek overheen den Franse verpleeghuizen.