Van zondag op maandag steeg ie veel opgenomen patiënten met 149, den grootste stijging ter één dag sinds december 2020. Diegene stijging schenkkan noch wordt verklaard vanwege den nieuwe opnames. Dat waren er afgelopen etmaal ter totaal 168, lager dan ie gemiddelde veel van afgelopen week.

Toevallig zowel corona

Eentje veel ziekenhuizen rapporteerde afgelopen tijdstip uitsluitend ie veel patiënten dat wegens corona ter ie ziekenhuis lig, aldus eentje woordvoerster van ie Plattelands Netwerk Acute Zorg (LNAZ), waar ie LCPS onder valt. Patiënten diegene waren opgenomen met eentje andere beklacht, maar diegene toevallig zowel corona onder den leden hadden, werden vanwege dit ziekenhuizen noch te den cijfers opgeteld.

Terwijl zo dat veel vanwege den hoge besmettingscijfers lijkt toe te nemen. Den omikronvariant van ie virus zorgt namelijk voordat intact veel besmettingen, maar is minder ziekmakend dan den eerdere deltavariant. Daardoor zijn er onder den patiënten diegene voordat eentje andere beklacht opgenomen zijn steeds meer mensen diegene zowel toevallig eentje coronabesmetting hebben.

Treatment ter isolatie

Wegens hoeveel ziekenhuizen ie gaat plus hoelang zij maar eentje sector van hun coronapatiënten meldden, kon den woordvoerster van ie LNAZ maandag nog noch meteen zeggen. Wollig is dus zowel of den ziekenhuiscijfers van afgelopen tijdstip mogelijk vertekend waren.

Ie is wenselijk wegens den patiënten diegene mét plus vanwége corona ter den ziekenhuis ligt welnu te mekaar op te tellen, legt zij uit. Voordat den druk op den ziekenhuiszorg maakt ie namelijk noch uit of iemand wegens den ziekte covid-19 moeten wordt verpleegd, of dat eentje met corona besmette patiënt voordat iets verschillend moeten wordt verzorgd. Ter beide gevallen moeten den patiënt namelijk ter isolatie behandeld wordt, watten veel toegevoegd tijdstip kost. (ANP)