Redacteur Skipr, Zorgvisie plus Qruxx

Personeelstekorten te den vvt zijn aan den orde van den dag. Tegelijk zijn den kleine contracten met korte instituten op veel dagen ene crime voordat medewerkers. Uiteraard wegens zorgprofessionals diegene dat willen langere instituten te bieden waardoor ie mogelijk is wegens zowel met ene groter contract ter den zorg te werken. Na ene succesvol proefproject wegens medewerkers meer te toestaan werken via drietal locaties, gaat Thebe den methodiek voorts uitrollen te den hele organisatie.

kiek: MangTeng/Getty Images/iStock

Premium

Ter ie project, Ie Potentieel

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem ene (proefwerk)jaarkaart op Zorgvisie. Na ene maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


  • Onbeperkt alle waar oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Alreeds abonnee? Loom dan ter

Redacteur Skipr, Zorgvisie plus Qruxx