Wanneer wij stilstaan te ie afgelopen klas, is ie ene klas van aanvaarding: den avondklok, 1,5 peettante afstand vasthouden, lockdown, quarantaine, mondkapjes, coronapas, toetsen plusteken vaccinaties. Voorheen zullen wij te voornemens voordat ie nieuwe klas snel denken aan meer willen trekken, sporten of afvallen. Nu vragen wij onzerzijds te eerste instantie uit of ie ene klas met meer corona of minder corona zou zijn. Staan wij gereed voordat onverwachte gebeurtenissen plusteken permitteren wij ie overheen onzerzijds heen komen? Watten zullen onze voornemens voordat ie nieuwe klas zijn plusteken met welke inzichten loeren wij terug? Denken wij te ie opstellen van onze voornemens zowel watten den tool is totdat ene huis samenleving?

Zelfreflectie

Tijdens zelfreflectie zoeken wij zoals den waarde van onze ervaringen wegens ervan te kunnen leren. Wij hebben ene ingewikkelde klas achter den rug wegens corona. Veel van onze overleveringen zijn belemmerd wegens den strenge maatregelen. Thuisonderwijs plusteken thuiswerken heeft noch iedereen even positief geoefend. Ondanks alhoewel dit belemmeringen plusteken negatieve ervaringen kunnen wij er weliswaar zijn voordat diegene diegene ie nog zwaarder hebben geoefend zoals bijvoorbeeld den kwetsbare ouderen. Wij vasthouden onszelf ene spiegel voordat wegens te loeren hoe wij aan den slag zijn getogen te moeilijke situaties plusteken watten onze wijze van handelen is geweest. Hierdoor kunnen wij onze zelfkennis vergroten plusteken bewuster wordt van onze handelen (Nijgh & Wegenbelasting, 2021).

Meer verdieping zoeken

Defini watten ie belangrijkste is te ie leven schenkkan somwijlen ingewikkeld zijn. Wij stellen onzerzijds doelen op, plusteken te ie nastreven ervan kun wij bijvoorbeeld vergeten meer tijdstip te maken voordat onze geliefden. Jij doet bijvoorbeeld aan topstort plusteken moeten vaak trainen plusteken kunt hierbij weinig tijdstip vrij maken voordat jouw naasten. Jij hebt ene topbaan plusteken jouw wilt carrière maken, waardoor jouw totaal geen tijdstip hebt voordat mensen wegens jouw heen. Om meer verdieping te zoeken, sta jouw stilzwijgend plusteken neem jouw den tijdstip wegens te jezelf te loeren watten vitaal voordat jouw is, hoe ie met jouw gaat, geef jouw voetlicht aan jouw gevoelens plusteken heb jouw tijdstip wegens jouw gevoelens te bevragen. Jij kunt om meer te verdiepen te jezelf schuldig watten onvervalst vitaal voordat jouw is.

Openstaan voordat ie vreemde

Terugkijken zoals den ander, vooral te tijden van corona schenkkan makkelijk wanneer wij openstaan voordat ie vreemde. Verbindingen versterken plusteken tegenstellingen beperken, open staan voordat diversiteit zodat meer mensen zichzelf minder uitgesloten voelen, schenkkan ene start zijn. Onvoorwaardelijke accepteren zodat ieder schenkkan plusteken toestemmen zijn zoals diegene is. Om ene open houding voordat ie vreemde exporteren wij ene eerste stap wegens dat ‘vreemde’ huis te vatten. Om onze open houding kunnen wij groepen diegene achterblijven te den samenleving promoten te participeren. Zo kunnen wij voorkomen dat ene stukje van den mensen den contact met den samenleving waas.

Innerlijke volume

Met ie bewustzijnsvermogen stel jouw jezelf te staat den buitenwereld plusteken jezelf waar te nemen, jouw wordt steeds meer bewust van den werkelijke werkelijkheid van jezelf plusteken jouw omlijning. Ie is ene zintuiglijke waarnemingsproces diegene jouw stemming bepaalt. Ie geven jouw inzichten waardoor er jouw bewuster wordt. Hierdoor sta jouw stilzwijgend te jouw inherent ervaringen. Dit kunnen negatieve maar zowel positieve ervaringen zijn. Zoals bijvoorbeeld angst, verdriet of geluk. Om dit gevoelens toe te staan kun jouw jouw innerlijke volume voelen (Pels, 2009).

Invoelen is den tool totdat huis samenwonen

Samengevat, terugkijken zoals ie ander schenkkan ene tool zijn voordat ene huis samenleving. Voordat wij dit kunnen exporteren willen wij bewust zijn van onze inherent innerlijke gevoelens plusteken krachten. Wegens gevoelens onder woorden te brengen, is ie nodig wegens gevoelens te jezelf te waarnemen. Wanneer wij voldoende empathisch kunnen zijn, weten wij onszelf op emotioneel niveau, zijn wij bewust van onszelf plusteken van anderen. Invoelen totdat ie ander is ene uitdaging totdat verrijking plusteken vermenselijking plusteken dit schenkkan ene inderdaad voornemen zijn voordat ie nieuwe, spannende klas vol met nieuwe verrassingen.

 

Tuba Gulbahce

Pels, C. Ene nieuwe werkelijkheid, intuïtie, liefde plusteken levenskracht. Kosmos uitgevers, 2009. Nederland

Nijgh, L. & Wegenbelasting v. N. Leren weerschijnen. Boom uitgeverij,2021.

Ie tijding Terugkijken zoals den ander verscheen vooraf op Sensa Zorg.