Tijdens dit webinar hebben verschillende experts bijgedragen aan ie zichtbaar maken van leven met ene LVB. Eentje licht verstandelijke restrictie is namelijk noch zichtbaar, maar den resultaten welnu. Met dit webinar hoopt ie Kenniscentrum LVB meer bewustwording plus eerdere herkenning te realiseren. Kijk hieronder den verschillende meebetalen van den experts terug. 

Meebetalen van experts terugkijken

  • Watten is ene LVB? Hoe herken jou ie? Dit plus meer vertelt Xavier Moonen
  • Doen met Nannie de Rooij ene ervaringsoefening, zodat jou ervaart hoe ie is wegens ene LVB te hebben
  • Leer van Rogier de Groot overheen digitaal staatsburgerschap van mensen met LVB plus watten jouw rol mits zorgprofessional hierin is
  • Luister zoals Neomi van Duivenbode overheen ie ondersteunen van mensen met triple problematiek – den combinatie van ene LVB, psychische problematiek plus verslaving